RHINO HORN NINALOPUTUSKANN JUNIOR LASTELE

12,50 €

Цена с картой клиента Apotheka 11,25 €

12,50 €/шт.


Лекарственная форма / упаковка
NINALOPUTUSKANN

  • -10%

Tootetutvustus, otstarve
Nina loputamine soolveega. Lihtne ja efektiivne meetod, et hingamine ja hingamisteed oleksid vabad, põskkoopad terved, kogunenud lima ning õie- ja olmetolm oleks lihtsal viisil eemaldatud. Rhino Horn™ leevendab kinnisest ninast tingitud ebameeldivat tunnet (nt nohu korral). Samuti saab Rhino Hornist™ tõenäoliselt hea sõber inimesele, kes kannatab astma või hingamisteede allergiate käes (õietolm, olmetolm). Ninaloputamisest on kasu ka operatsioonijärgsel perioodil ning limaskesta tursete (rasedusest, ülekaalust jne põhjusel tekkinud) korral.


https://www.youtube.com/watch?v=xEvo4oG8FGQ

Kasutamisjuhised
1) Üks Rhino Horni™ mõõtelusikatäis soola. Soolane vesi on looduslikuks lahuseks limaskestadele. Puuduvad kemikaalid, puuduvad kahjulikud kõrvalmõjud.
2) Soe vesi. Täida Rhino Horn™ sooja (soolase) veega. See muudab ninaloputuse meeldivaks ja värskendavaks.
3) Nina puhastamine. Loputab ninaõõnsused, rahustab limaskesta, teravdab lõhnataju. Vesi voolab läbi ninasõõrmete loomulikult.
4) Kuivatamine. Ninast eemaldatakse kogu vesi. Tulemus: avatud ninaõõnsused, õietolm ja mustus välja loputatud.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Turvaline toode

Rhino Horn™ ninakannu on lihtne käes hoida ning disainitud nii, et raskusjõu abil tekiks hea loomulik surve, mis aitab veel vabalt läbi nina voolata.

Rhino Horn™ on tehtud keskonnasõbralikust taaskasutatavast kõvast plastikust (PEHD) ning on toodetud vastavalt ISO 13485:2003 sertifikaadile, mis on rahvuvaheline kvaliteedisertifikaat meditsiiniseadme tootmiseks.

Rhino Hornile™ on tehtud REACH 168 analüüs, mis on EL poolt määratletud test leidmaks 168 erineva mürgise kemikaali sisaldust (SVHC– Substances of Very High Concern). Rhino Horn™ ei sisalda neist ühtegi (nt ftalaati, kaadmiumi, bisfenool A– d (BPA). Seega on Rhino Horni™ valmistamisel kasutatav plastiku segu sisaldus Euroopa Liidus lubatud normidega kooskõlas ja enamgi veel– ohtlike kemikaalide tase kasutatavas plastikus on 0. Rhino Hornil™ on CE märgistus kui esimese klassi meditsiiniseade vastavalt EL– i direktiivile 93/42/EEC. Norra Terviseamet on välja andnud väbamüügi sertifikaadi nii Rhino Hornile™ kui ka Rhino Horn™ Juniorile.

Seadme ja pakendi sisu
Ninaloputuskann, mõõtelusikas.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Yogaprosess AS:
P.O.Box 2599 Solli
N-0203 Oslo • Norway

Tootja volitatud esindaja:
Härm OÜ
R. Tobiase 6 Tallinn 10147
www.haerm.ee

Päritoluriik
Vietnam