RHINO HORN NINALOPUTUSKANN SININE

12,50 €

Цена с картой клиента Apotheka 11,25 €

12,50 €/шт.


  • -10%

Tootetutvustus, otstarve
Nina loputamine soolveega. Lihtne ja efektiivne meetod, et hingamine ja hingamisteed oleksid vabad, põskkoopad terved, kogunenud lima ning õie- ja olmetolm oleks lihtsal viisil eemaldatud. Rhino Horn™ leevendab kinnisest ninast tingitud ebameeldivat tunnet (nt nohu korral). Samuti saab Rhino Hornist™ tõenäoliselt hea sõber inimesele, kes kannatab astma või hingamisteede allergiate käes (õietolm, olmetolm). Ninaloputamisest on kasu ka operatsioonijärgsel perioodil ning limaskesta tursete (rasedusest, ülekaalust jne põhjusel tekkinud) korral.

Kasutamisjuhised
1) Üks Rhino Horni™ mõõtelusikatäis soola. Soolane vesi on looduslikuks lahuseks limaskestadele. Puuduvad kemikaalid, puuduvad kahjulikud kõrvalmõjud.
2) Soe vesi. Täida Rhino Horn™ sooja (soolase) veega. See muudab ninaloputuse meeldivaks ja värskendavaks.
3) Nina puhastamine. Loputab ninaõõnsused, rahustab limaskesta, teravdab lõhnataju. Vesi voolab läbi ninasõõrmete loomulikult.
4) Kuivatamine. Ninast eemaldatakse kogu vesi. Tulemus: avatud ninaõõnsused, õietolm ja mustus välja loputatud.

https://www.youtube.com/watch?v=xEvo4oG8FGQ

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Turvaline toode

Rhino Horn™ ninakannu on lihtne käes hoida ning disainitud nii, et raskusjõu abil tekiks hea loomulik surve, mis aitab veel vabalt läbi nina voolata.

Rhino Horn™ on tehtud keskonnasõbralikust taaskasutatavast kõvast plastikust (PEHD) ning on toodetud vastavalt ISO 13485:2003 sertifikaadile, mis on rahvuvaheline kvaliteedisertifikaat meditsiiniseadme tootmiseks.

Rhino Hornile™ on tehtud REACH 168 analüüs, mis on EL poolt määratletud test leidmaks 168 erineva mürgise kemikaali sisaldust (SVHC– Substances of Very High Concern). Rhino Horn™ ei sisalda neist ühtegi (nt ftalaati, kaadmiumi, bisfenool A– d (BPA). Seega on Rhino Horni™ valmistamisel kasutatav plastiku segu sisaldus Euroopa Liidus lubatud normidega kooskõlas ja enamgi veel– ohtlike kemikaalide tase kasutatavas plastikus on 0. Rhino Hornil™ on CE märgistus kui esimese klassi meditsiiniseade vastavalt EL– i direktiivile 93/42/EEC. Norra Terviseamet on välja andnud väbamüügi sertifikaadi nii Rhino Hornile™ kui ka Rhino Horn™ Juniorile.

Seadme ja pakendi sisu
Ninaloputuskann, mõõtelusikas.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Yogaprosess AS:
P.O.Box 2599 Solli
N-0203 Oslo • Norway

Tootja volitatud esindaja:
Härm OÜ
R. Tobiase 6 Tallinn 10147
www.haerm.ee

Päritoluriik
Vietnam