SÜSTAL 10ML NÕELAGA(0,8X40MM) N100

11,06 €

0,11 €/шт.


Количество в упаковке
N100

Tootetutvustus, otstarve
Injekt Duo on kaheosaline süstal (silinder ja ilma tihendita kolb) komplektis nõelaga. Kolb on manustamise jälgimise hõlbustamiseks rohelist värvi. Väga hea läbipaistvusega silinder selgelt loetava pikendatud skaalaga. Kontrastne must gradueering. Süstal on valmistatud polüpropüleenist / polüetüleenist, ei ole kasutatud lateksit ega silikooni. Jääkmaht on minimaalne. 10 ml süstal skaala ulatusega 12 ml. Skaala intervall 0,5 ml. Kaasas Sterican nõel 0,8 x 40 mm (21G x 1 1/2"). Vastab standardile ISO 7886-1.

Kasutamisjuhised
Ühekordseks kasutamiseks.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoiatus! Ühekordseks kasutamiseks mõeldud seadme korduvkasutus kätkeb endas potentsiaalset ohtu patsiendile või kasutajale. See võib viia saastumiseni ja/või seadme funktsionaalse võimekuse häirumiseni. Seadme saastumine või funktsiooni häirumine võib tekitada patsiendile kahjustusi, haigestumist või surma. Steriilne, juhul kui pakend on avamata või kahjustusteta.

Seadme ja pakendi sisu
Süstal ja süstlanõel on ühekaupa kokku pakendatud. Müügipakend on 1 karp, mis sisaldab 100 süstalt.

Tootja või tootja volitatud esindaja
B. Braun Melsungen AG, Carl-Braun-Straße 1, 34209 Melsungen, Saksamaa. Maaletooja: B. Braun Medical OÜ, Pilvetee 8, 12618 Tallinn, Eesti.

Päritoluriik
Saksamaa