Главная страница VISCOFLU INHALEERITAV LAHUS 5ML N10

VISCOFLU INHALEERITAV LAHUS 5ML N10

Состав
N-atsetüültsüsteiin, naatriumkloriid
Лекарственная форма / упаковка
INHAL SOL
Количество в упаковке
N10

Информация

Tootetutvustus, otstarve

VISCOFLU Steriilne hüpertooniline soolalahus nebulisaatorile ja insillatsiooniks,10 x 5MLViscoflu on ühekordseks kasutamiseks mõeldud meditsiiniseade, mis on näidustatud hingamisteede hauguste korral, millega kaasneb tihe ja viskoosne hüpersekretsioon: äge bronhiit ja selle tüsistused, kopsuemfüseem, tsüstiline fibroos, bronhektaasia, sinusiit, sekretoorne keskkõrvapõletik.Kasutamisjuhised

VISCOFLU on steriilne lahus, mida võib:

- nebulisaatorit kasutades sisse hingata, jõudmaks bronhide

piirkonda;

- kasutada instillatsiooniks otse kõrva- ja ninaloputuseks;

- kasutada instillatsiooniks endobronhiaalsel tasemel läbi

püsiva kateetri, bronhokoskoopia jne.KASUTUSMEETOD:- Aerosoolina manustamine: nebuliseerige üks viaal seansi kohta, tehes 1-2 seanssi päevas 5-10 päeva jooksul. Seansside sagedust ja annuseid võib arst muuta lähtuvalt kliinilisest ja terapeutilisest toimest, ilma et oleks vaja oluliselt eristada laste ja täiskasvanute annuseid.

- Instillatsioon ja kõrvade loputus ning teised õõnsused: 1/2 viaal või 1 viaal ühe kasutuskorra kohta.

- Endotrahheaaalsed-bronhiaalsed instillatsioonid: 1 viaal kasutuskorra kohta, 1-2 korda päevas või vastavalt vajadusele.Koostisosade loetelu

Üks 5 ml viaal sisaldab: N-atsetüültsüsteiin 300 mg, naatriumkloriid 150 mg. Abiained: naatriumhüdroksiid, naatriumedetaat, süstevesi.Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Toodet mitte kasutada kui esineb ülitindlikkus toimeainete või ükskõik millise abiaine suhtes. Viscoflu on vastunäidustatud alla 2-aastastele lastele! Viscoflu'd tohib manustada raseduse ja rinnaga toitmise ajal ainult juhul, kui see on hädavajalik ja arsti otsese järelvalve all.Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.Seoses lahuse kõrge soolasisaldusega, võib Viscoflu kasutamine esile kutsuda juhuslikke paikse ärrituse nähtusi, mis võivad põhjustada bronhospasmi, põletustunnet nina limaskestal, rinorröad, iiveldust, oksendamist.

Mainitud kõrvaltoimete seas on köharefleksi induktsioon lubatavates piirides tervitatav, kuna see soodustab hingamisteede ekspektoratsiooni ja õhuteede avamist.

Viscoflu kõrvaltoimed kaovad tavaliselt ravi katkestamisel iseenesest. Kui kõrvaltoimed ei kao, konsulteerige oma arstiga. Infolehes toodud juhiste järgimine vähendab kõrvaltoimete tekke riski.TEADAOLEVAD KÕRVALTOIMED:Nitroglütseriinipõhiste ravimitega ravitud patsientidel soovitatakse enne Viscoflu kasutamist konsulteerida arstiga, kuna N-atsetüültsüsteiin võib põhjustada hüpotensiooni koos temporaalarteri laienemisega ning peavalu: sellisel juhul tuleks jälgida vererõhku.

Viscoflu´d ei tohi manustada koos köhavastaste ravimitega, kuna köharefleksi vähendamine võib kaasa tuua bronhide sekretsiooni kuhjumise.

Viscoflu'd võib manustada koos bronhodilataatorite, vasokonstriktorte jms, kuid seda võimalikult lühikese aja vältel..

Ei ole soovitatav segada antibiootikume Viscoflu lahusega.

Viscoflu`s sisalduv N-atsetüültsüsteiin võib segada testide tulemusi salitsülaatide ja ketoonide mõõtmisel uriinis.

Enne Viscoflu kasutamist on soovitatav teavitada oma arsti või apteekrit, kui olete hiljuti võtnud mis tahes muid ravimeid, sealhulgas ilma retseptita ravimeid.HOIATUS:Viaali avamisel eraldub Viscoflu'st väävli lõhn, mis mingil moel ei mõjuta preparaadi manustamist.

Lahus võib muutuda avatud viaalis või aerosoolseadmes roosaks, mis ei kahjusta preparaadi toimet ja talutSäilitamistingimused

Soovitatav on avada Viscoflu viaal vahetult enne kasutamist: avatud viaale võib kasutada kuni 24 tundi ainult siis, kui neid säilitatakse külmkapis.

Kui lahus on segatud teiste ravimitega, peab selle ära kasutama võimalikult lühikese aja jooksul ja seda ei saa säilitada.

Pakendile trükitud kõlblikkusaeg kehtib avamata, õigesti säilitatud pakendile. Ärge kasutage Viscoflu'd pärast pakendil märgitud kõlblikkusaja lõppu.

Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.Seadme ja pakendi sisu

Pakend, mis sisaldab 5 viaali, 5 ml viaalis.Tootja või tootja volitatud esindaja

Turustaja: GRYNUMBER Health, Pliaites pr. 16 Vilnius, 04352, Lithuania

Tootja: Wellness Industries S.r.l., Italy

Наличие

    Загружаем данные, пожалуйста, подождите