ASKINA CALGITROL Ag HAAVASIDE 20CMX20CM

Вспомогательное средство

24,26 €
Данный товар закончился на складе

Предельная цена €17.46

Скидка Больничной кассы 50% €15.53

Скидка Больничной кассы 75% -

Скидка Больничной кассы 90% -

Скидка Больничной кассы 100% -


Состав
Hõbealginaat
Лекарственная форма / упаковка
HAAVASIDE

Лекарства не подлежат возврату или обмену. Аптека принимает старые лекарства для утилизации.

Внимание!

Вы имеете дело с лекарством. Перед применением внимательно прочтите информационный лист, находящийся в упаковке. При сохранении жалоб или появлении побочных эффектов посоветуйтесь с врачом или аптекарем.

Лекарства не подлежат возврату или обмену. Аптека принимает старые лекарства для утилизации.

Внимание!

Вы имеете дело с лекарством. Перед применением внимательно прочтите информационный лист, находящийся в упаковке. При сохранении жалоб или появлении побочных эффектов посоветуйтесь с врачом или аптекарем.
Tootetutvustus, otstarve
Ioonilist hõbedat sisaldav laia antimikroobse toimespektriga steriilne haavaside.

Kasutamiseks infitseeritud või kriitiliselt koloniseeritud haavadel, näiteks I-IV astme lamatistel, venoossetel ja diabeetilistel haavanditel, II astme põletushaavadel ja doonorpindadel.
Ioonilise hõbeda aktiveerimine sideme niisutamise abil ei ole vajalik. Püsiv antimikroobne toime kuni 7 päeva.

Kasutamisjuhised
Puhastage haav sobiva loputuslahusega ja kuivatage haavaümbruse nahk. Valige sobiva suurusega side, mis kataks haava pinna täielikult ja ulatuks 2-3 cm üle haava servade. Suurte haavade puhul võib vajadusel asetada mitu sidet kõrvuti. Asetage side hõbedat sisaldava (tumehalli) poolega vastu haava. Fikseerige side.

Koostisosade loetelu
Kahekihiline side koosneb ioonilisest hõbealginaatmaatriksist ja polüuretaanpadjakesest.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Askina® Calgitrol® Ag sidet ei tohi kasutada patsientidel teadaoleva ülitundlikkusega alginaatidele või hõbedale. Askina® Calgitrol® Ag sidet ei tohi kasutada, kui on vastunäidustatud metallide kasutamine. Askina® Calgitrol® Ag kasutamine on vastunäidustatud infektsioonist põhjustatud haavandite puhul nagu näiteks tuberkuloos, süüfilis, süva seeninfektsioon, samuti kolmanda astme põletuste korral. Mitte kasutada, kui pakend on kahjustatud või avatud. Hoiatus! Ühekordseks kasutamiseks mõeldud seadme korduvkasutus kätkeb endas potentsiaalset ohtu patsiendile või kasutajale. See võib viia saastumiseni ja/või seadme funktsionaalse võimekuse häirumiseni. Seadme saastumine või funktsiooni häirumine võib tekitada patsiendile kahjustusi, haigestumist või surma.
Asetage tumedama poolega haava poole. Steriilne, juhul kui pakend on avamata või kahjustusteta.

Säilitamistingimused
Sidemeid tuleb säilitada kaitstuna otsese päikesekiirguse eest toatemperatuuril ja normaalse õhuniiskuse tingimustes.

Seadme ja pakendi sisu
Askina® Calgitrol Ag steriilne haavapadi 20 x 20 cm hõbedases ümbrispakendis. Haavapadja üks külg on kollane, teine tumehall.

Tootja või tootja volitatud esindaja
B.Braun Hospicare Ltd., Collooney, Co.Sligo, Iirimaa. Maaletooja: B. Braun Medical OÜ, Pilvetee 8, 12618 Tallinn, Eesti.

Päritoluriik
Iirimaa
Спроси аптекаря