Главная страница BIO-OIL NAHAHOOLDUSÕLI 125ML

  • -25%

BIO-OIL NAHAHOOLDUSÕLI 125ML

Special price 17,95 €

143,60 €/l

Normal price 23,95 €

191,60 €/l

Лекарственная форма / упаковка
OIL
Количество в упаковке
125ML

Информация

Tootetutvustus, otstarve

Bio-Oil on spetsiaalne nahahooldustoode, mida soovitatakse kasutada, et vähendada armide ja venitusarmide nähtavust ning ühtlustada nahatooni. Samuti on soovitav kasutada vananeva ja dehüdreerunud naha puhul.Sisaldab unikaalset koostisainet PurCellin Oil, mis vähendab toote tihedust. Seetõttu on Bio-Oil kergesti imenduv ning tagab peamiste toimeainete: A ja E vitamiinide ning saialille, lavendli, rosmariini ja kummeli naturaalsete õlide eesmärgipäras toimimise.Bio-Oil on kergesti imenduv ja mitte rasune, hüpoallergeeniline ning sobilik tundlikule nahale. Mõeldud kasutamiseks nii näol kui ka kehal, ka raseduse ajal. Sobib ideaalselt kasutamiseks ka vanniõlina.Kasutamisjuhised

* Armid. Kanna Bio-Oil® armidele kaks korda päevas sõrmeotstega ringjate liigutustega õrnalt masseerides kuni täieliku imendumiseni. Kasuta minimaalselt 3 kuud. Mitte kanda vigastatud nahale.

* Venitusarmid. Masseeri Bio-Oil®-i kaks korda päevas kõige enam ohustatud piirondadele. Raseduse ajal masseeri Bio-Oil®-i kaks korda päevas kõhule, puusadele, rindadele, alaseljale ja reitele alates raseduse teisest trimestrist. Et aidata vähendada olemasolevate venitusarmide nähtavust, kanna Bio-Oil®-i kaks korda päevas sõrmeotstega ringjate liigutustega õrnalt masseerides kuni täieliku imendumiseni. Kasuta minimaalselt 3 kuud.

* Ebaühtlane nahatoon. Kanna Bio-Oil®-i kaks korda päevas sõrmeotstega ringjate liigutustega õrnalt masseerides kuni täieliku imendumiseni.

* Vananev nahk. Kanna Bio-Oil®-i kaks korda päevas sõrmeotstega ringjate liigutustega õrnalt masseerides kuni täieliku imendumiseni.

* Kuiv nahk. Kanna Bio-Oil® pärast vannis või dushi all käimist, pärast päevitamist ja ujumist kergete masseerivate liigutustega nahale, pöörates erilist tähelepanu kuivadele piirkondadele. Bio-Oil® sobib ideaalselt kasutamiseks ka vanniõlina.Koostisosade loetelu (Ingredients)

Paraffinum Liquidum

Triisonanoiin

Tsetearüül etüülheksanoaat

Isopropüül müristaat

Retinüülpalmitaat (Vitamiin A)

Helianthus Annuus Seed Oil (hariliku päevalille seemne õli)

Tokoferüül atsetaat (Vitamiin E)

Anthemis Nobilis Flower Oil (kummeliõli)

Lavandula Angustifolia Oil (lavendliõli)

Rosmarinus officinalis Leaf Oil (rosmariini õli)

Calendula officinalis Extract (saialilleõli)

Glütsiin sojaõli

BHT

Bisabolool

Lõhnaaine

Alfa-isometüülionoon

Amüül kaneelaldehüüd

Bensüül salitsülaat

Tsitronella essentsiõli

Kumariin

Eugenool

Farnesool

Geraniool

Hüdroksütsitronella

Hüdroksüisoheksüül 3-tsüklohekseen karboksaldehüüd

Limoneen

Linalool

CI 26100Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Mitte kasutada vigastatud nahapinnal. Ilmnenud nahaärrituse puhul lõpetada kasutamine. Individuaalsed tulemused võivad varieeruda.Hoida toodet jahedas, otsesest päikesevalgusest eemal.Säilitamistingimused

Hoida toodet jahedas otsesest päikesevalgusest eemal.Netokogus

125 mlVastutav isik

Berner Eesti OÜ

Ehitajate tee 114, pk. 27, Tallinn 13517.

www.bernerbaltic.comPäritoluriik

Lõuna-Aafrika

Наличие

    Загружаем данные, пожалуйста, подождите