GUM AFTACLEAR SUUÕÕNE HAAVANDITE SPRAY 15ML

14,99 €

999,33 €/l


Лекарственная форма / упаковка
SPREI
Количество в упаковке
20ML

Tootetutvustus, otstarve
SUUHAAVANDID ja SUULÕHED

Tõhus leevendus esimesest kasutuskorrast
Suuhaavandid on üks ebameeldivamaid suuõõnekahjustusi, mis põhjustab suurt ebamugavust. Tihti mõjutab see inimese võimet normaalselt keskenduda, süüa, juua või rääkida. Seega põhjustavad suuhaavandid suurt ärritust ja stressi, segades meie argipäevaelu ja mõjutades heaolu. Suuhaavandite esinemisel närvid paljastuvad, olles seeläbi paljastatud välistele stiimulitele (nt söök, jook, keel, õhk, sülg), põhjustades palju valu ja aeglustades suuhaavandite paranemist. Parim lahendus sellisele valule on haige piirkond isoleerida ja kaitsta seda väliste stiimulite eest.

Meie eriliste looduslikku päritolu koostisosade abil isoleeritakse haige piirkond täielikult, seda kaitstakse väliste mõjude eest ning valu leeveneb kiirelt.
Tänu kilet moodustavale barjäärile kiireneb loomulik paranemine, ebamugavus väheneb ning suuhaavandid tervenevad loomulikul ja ohutul viisil.
Alkoholivaba, mitteärritav, ei kipita, ei põleta, tuimenda ega kuivata suud
Tootesari koosneb kolmest tootest: geel, suuloputusvedelik ja pihusti.

Kasutamisjuhised
Kasutada 2 kuni 3 korda päevas pärast söömist või vajaduse korral rohkem ühe nädala jooksul või kuni sümptomid kaovad.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
sorbitoolilahus, propaandiool (Zemea), vesi, propüleenglükool, naatriumtsitraat, polükarbofiil (Noveon AA-1 USP), Mucosave FG (maltodekstriin, viigikaktuse ekstrakt, hariliku õlipuu ekstrakt), PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, tauriin, Geogard Ultra (glükonolaktoon, naatriumbensoaat, kaltsiumglükonaat), ksülitool, sidrunhape, naatriumhüdroksiid, naatriumhüaluronaat, SymRelief (Bisabalol, hariliku ingveri juureekstrakt), sukraloos, lõhnaaine, Paraguai suhkrulehe ekstrakt.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada, kui pakend on avatud või kahjustatud. Säilitusaeg kehtib vaid avamata ja ettenähtud moel hoiustatud toote puhul. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Säilitamistingimused
Säilitamistingimused: +5 °C kuni +30 °C.

Netokogus
15 ml

Vastutav isik
Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ, Lodjapuu 10-1, 75326 Karla, Harjumaa, Eesti. Tel: +372 4 629 400 ;
E-mail: info@bbp.ee;

Päritoluriik
Itaalia