KIN PERIO KIN IGEMEGEEL 0,20% KLOORHEKSIDIINIGA 30ML

8,16 €

272,00 €/l


Дозировка лекарственного средства
0.2 %
Лекарственная форма / упаковка
IGEMEGEEL
Количество в упаковке
30ML

Tootetutvustus, otstarve
Igemegeel Perio KIN 30ml, sisaldab 0,20% kloorheksidiini, on mõeldud periodontaalseks ja implantaadi ümbruseks kasutamiseks, igemepõletiku profülaktikaks, ülemäärase bakteriaalse katu korral, enne ja pärast suukirurgiat. Väga hea bionakkuvusega, püsib kaua peal
Kasutatakse igemepõletike raviks ning üks nädal vahetult enne suuõõne kirurgilist protseduuri, operatsioonijärgselt, peale hamba eemaldamist, juurekanali ravi, katu ja hambakivi mehhaanilist eemaldamist, küretaaži, implantaadi ja aftide puhul. Peale kirurgilist sekkumist soovitatakse jätkata PerioKIN toodetega paikselt või KIN Gingivali toodetega ulatuslikumaks järelraviks. Täpsemaid ettekirjutusi võib teha arst lähtudes igemete olukorrast.

Kasutamisjuhised
Pange geeli igemetele pehme harja või vatitikuga. Vastavalt igeme olukorrale võib panna otse probleemsele alale ka puhta sõrmega.
Mitte loputada suud peale toodete kasutamist, mitte alla neelata. Kasutada 2-3 korda päevas kuni kolme nädala jooksul. Vältida söömist, joomist ja suitsetamist vähemalt 1,5-2 tundi enne ja pärast geeli kasutamist.
Kohati võib tunda imelikku maitset või vähest kõrvetustunnet, mis kaob toote järjepideva kasutamisega. Hammastel ja plommidel võivad tekkida plekid pikaajalisel kasutamisel ning teatud toidu ja joogi tarbimisel (nt punane vein, kohv või tubaks). Need plekid ei ole püsivad ja kaovad hammaste õige hooldamisega.

Netokogus
30ml

Tootja
Laboratorios KIN S.A., Hispaania
Maaletooja: EPP

Päritoluriik
Hispaania