Главная страница HOMEOVOX KAETUD TBL N60

Лекарства не подлежат возврату или обмену. Аптека принимает старые лекарства для утилизации.

HOMEOVOX KAETUD TBL N60

Безрецептурное лекарство

4,04 €

Состав
Homöopaatilised preparaadid
Лекарственная форма / упаковка
TBL
Количество в упаковке
N60

Внимание!

Вы имеете дело с лекарством. Перед применением внимательно прочтите информационный лист, находящийся в упаковке. При сохранении жалоб или появлении побочных эффектов посоветуйтесь с врачом или аптекарем.

Информация

Смотри инфолист(pdf)

Homöopaatiline preparaat.Kasutamine. Profülaktiline kasutamine: 2 tabletti 5 korda päevas. Soovitatav annus: 2 tabletti iga tunni järel. Vähendada annustamissagedust, kui sümptomid vähenevad. Tablettidel lastakse aeglaselt suus lahustuda (söögikordade vahepeal). Haigusnähtude püsimisel või kõrvaltoimete tekkimisel võtke ühendust arstiga.Tähelepanu! Sisaldab sahharoosi ja laktoosi. Kui arst on teile öelnud, et te ei talu teatud suhkruid, peate te enne preparaadi kasutamist konsulteerima arstiga. Vastunäidustused, kõrval- ja koostoimed teiste ravimitega: ei ole teada.Kõlblik kuni: Ärge kasutage pärast kõlblikkusaega, mis on märgitud pakendil. Kõlblikkusaeg viitab kuu viimasele päevale.Säilitamine.

Hoida temperatuuril kuni 25°C. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.Päritoluriik: PrantsusmaaMaaletooja: Miecys-Pharm OÜ, Vitamiini 4, Tartu 51014, Tel.: +372 738 0676

Наличие

    Загружаем данные, пожалуйста, подождите