HYSAN CARE NASAL SPRAY STERIILNE 10ML

9,11 €

9110,00 €/l


Состав
Naatriumhüaluronaat, dekspantenool
Лекарственная форма / упаковка
NINASPREI
Количество в упаковке
10ML

Tootetutvustus, otstarve
Nina limaskestade hoolduspihusti, Hysan® care spray
HYSAN® care spray naatriumhüaluronaadi ja dekspantenooliga. Lahus sobib lastele, täiskasvanutele ja vanuritele.

Hysan® care spray nasaalne pihusti hoolitseb nina limaskesta eest niisutades ja värskendades. Sobib ka külmetuse korral, täiendava abinõuna. Sattudes kuiva õhu tingimustesse, konditsioneeriga ruumides, tuule või päikese käes, ebamugavustunde korral nina kuivast limaskestast. Neil juhtudel aitab Hysan® care spray intensiivselt niisutada nina limaskesta ja taastada normaalse niiske keskkonna. Hysan® care spray koosneb naatriumsoolast ja hüaluroonik happest, mis on füsioloogiline aine ja mida leidub kehas.Naatriumhüaluronaadil on unikaalne omadus, mis lubab tal tekitada stabiilse ja kauakestva niisutava kile. Seetõttu püsib niisutus väga pikka aega. Lisaks sisaldab Hysan® care spray dekspantenooli, mis on B-grupi vitamiin.
See komponent võimaldab intensiivset nina limaskesta uuenemist ja toetab hüaluronaadi niisutavat toimet.
Nende eriomaduste tõttu on Hysan® care spray tõestatud toetav funktsioon muude raviprotseduuride kestel, nina limaskesta jahutades toimib dekongestandina, nina sprayna või tilkadena.
Toetava ravi korral peab Hysan® care spray kasutamine toimuma pikemaajaliselt teistest dekongestantidest, et tagada nina limaskesta rakkude regeneratsioon .

Kasutamisjuhised
Eemalda kork enne kasutust. Esmakordsel kasutusel tuleb Hysan® care spray pudel aktiveerida. Suru pudelit nii palju kui vaja esimese doosi väljutamiseks(tavaliselt 1-2 korda). Peale seda on toode kasutusvalmis. Sisesta otsik ninasõõrmesse ja pressi pudelit. Vastavalt vajadusele korda protseduuri kumbagi ninasõõrmesse 1-2 korda päeva jooksul. Hügieenilistel kaalutlustel tuleb otsik puhtaks pühkida ja panna kork peale kasutamist tagasi. Samaaegselt kasutades teiste ninasprayde või tilkadega, tuleb vahet pidada 30 minutit ja Hysan® care spray doseerida viimasena. Tavaliselt kasutatakse 1-2 korda päeva jooksul aga võib ka tihedamini. Kasutuse tiheduse osas piirangud puuduvad. Tänu füsioloogilistele koostisainetele on Hysan® care spray hästi talutav ja sobib pikaajaliseks raviks aga sel juhul pea siiski nõu oma arstiga.

Koostisosade loetelu
Hysan® care spray on steriilne, säilitusaineteta lahus, koostisega 0,25 mg/ml naatriumhüaluronaat, dekspantenool, naatrium dihüdrogeenfosfaat x 2 H2O, naatrium monohüdrogeenfosfaat x 2 H2O, sorbitool ja vesi. Ühes pudelis sisaldub 10 ml lahust; 10ml lahusest saab 70 pihustusdoosi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähtaja ületanud toodet mitte kasutada! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hysan® care spayd ei tohi kasutada, kui olete ülitundlik toote mistahes koostisosa suhtes.

Säilitamistingimused
Säilib toatemperatuuril. Peale esmast avamist, säilib 6 kuud.

Seadme ja pakendi sisu
Pakend:
Hysan sprey 10ML

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja:
URSAPHARM Arzneimittel GmbH, Saksamaa
www.ursapharm.de

Maaletooja:
DM Premium Ltd, Darza 46-31, LV-1083 Riia, Läti, dmpremium@inbox.lv

Päritoluriik
Saksamaa