JE JOUE AMI KUULID VAGINAALLIHASTE TREENIMISEKS (FUCHSIA)

55,00 €

18,33 €/шт.


Лекарственная форма / упаковка
TUPEKUUL

Tootetutvustus, otstarve
Mida iganes Te avastada soovite, Je Joue'l on selleks lelu olemas: Uma on ideaalne esmakordsete kasutajate lelu - rohkem sensatsiooni; Ami on progressiivne vaagnalihaste fitness-treeningu komplekt - rohkem kontrolli; G-Kii on oma G-punkti leidmise paindlik võti.

Je Joue lelude kvaliteet: 100% kehasõbralik silikoon; 100% veekindel (vannisõbralik); täielikult sujuv ja sile viimistlus.

Je Joue Ami on pehme ja sile, siidise meditsiinilise silikoonkattega vaagnapõhjalihaste fitness-treenimise vahend. Tupekuulidega treenimine on ideaalne viis, kuidas pärast sünnitamist end taas kiiresti vormi saada. Ami töötati välja koostöös parimate günekoloogide ja ämmaemandatega ning on inspireeritud parimate erootikatoodete poolt. Naudingu või seksuaalse tervise vaate poolest on Ami parim Kegeli pallide variant turul. Nende kolme progrssiivse raskuse ja erineva kuju tõttu toonivad ja kujundavad Ami pallid vaagnalihaseid Teie endi tempoga. Progressiivne komplekt, pehme siidine pind ja hügieenilised nöörid. Sihtgrupp: Kõik naised kõikides…
Читать далее