Главная страница KIN PERIO KIN SPRAY 0,20% KLOORHEKSIDIINIGA 40ML

KIN PERIO KIN SPRAY 0,20% KLOORHEKSIDIINIGA 40ML

13,78 €

344,50 €/l

Дозировка лекарственного средства
0.2 %
Лекарственная форма / упаковка
SUUVESI
Количество в упаковке
40ML

Информация

Tootetutvustus, otstarve

Suuvesi PERIO KIN 40ml, sisaldab 0,20% kloorheksidiini. Pudelil on suunatav pihusti, mis võimaldab suuvett väga täpselt ja lokaalselt doseerida. On mõeldud periodontaalseks ja implantaadi ümbruses kasutamiseks, igemepõletiku profülaktikaks, ülemäärase bakteriaalse katu korral, enne ja pärast suukirurgiat. Väldib sekundaarset infektsiooni, kiire ja efektiivne Ei sisalda alkoholi, seetõttu ei ärrita ega kuivata suud. Värvitu vedelik ei peida veritsust.

PerioKIN tooteid soovitatakse kasutada igemepõletike raviks ning üks nädal vahetult enne suuõõne kirurgilist protseduuri, operatsioonijärgselt, peale hamba eemaldamist, juurekanali ravi, katu ja hambakivi mehhaanilist eemaldamist, küretaaži, implantaadi ja aftide puhul. Peale kirurgilist sekkumist soovitatakse jätkata PerioKIN toodetega paikselt või KIN Gingivali toodetega ulatuslikumaks järelraviks. Täpsemaid ettekirjutusi võib teha arst lähtudes igemete olukorrast.Kasutamisjuhised

PerioKIN 40 ml pihustiga on suuvett suunava otsikuga. Asetage pudeli otsas asuvale pihustamistorule surumisnupp koos kaasasoleva reguleeritava kanüüliga. Vajutage surumisnuppu korduvalt kuniks ventiil on täidetud. Toote peale kandmiseks vajutage surumisnuppu ja suunake reguleeritav kanüül pihustatava koha poole. Kasutatakse 2-3 korda päevas. Mitte alla neelata! Poole tunni jooksul peale kasutamist ei ole soovitav loputada suud veega, pesta hambaid, süüa-juua.

Kohati võib tunda imelikku maitset või vähest kõrvetustunnet, mis kaob toote järjepideva kasutamisega. Hammastel ja plommidel võivad tekkida plekid pikaajalisel kasutamisel ning teatud toidu ja joogi tarbimisel (nt punane vein, kohv või tubaks). Need plekid ei ole püsivad ja kaovad hammaste õige hooldamisega.Koostisosade loetelu (Ingredients)

Aqua, Sorbitol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Methylparaben, Aroma, Chlorhexidine, Digluconate, Citric Acid, Methyl Salicylate, Sodium Saccharin, Menthol, Sodium Propylparaben, Eugenol, d-Limonene, Cinnamal.Netokogus

40mlVastutav isik

Tootja: Laboratorios KIN S.A.

Maaletooja EPP OÜ, Pärnu mnt 7a, 69103 Karksi-Nuia, Viljandimaa, 4330930Päritoluriik

Hispaania

Наличие

    Загружаем данные, пожалуйста, подождите