Главная страница LACTRASE GO 5000FCC NÄRIMISTBL N50

LACTRASE GO 5000FCC NÄRIMISTBL N50

Пищевая добавка

16,97 €

Состав
Laktaasensüüm
Лекарственная форма / упаковка
CHEWING TABLETS
Количество в упаковке
N50

Информация

Tootetutvustus

LACTRASE® GO närimistabletid magusainetega. Toidulisand.Piimasuhkur e. laktoos sisaldub piimas ja piimatoodetes ning toitudes, mille valmistamiseks on kasutatud piimatooteid. Piimasuhkur imendub peensoolest alles siis, kui ta on lõhustatud lihtsateks suhkruteks - glükoosiks ja galaktoosiks. Lõhustumine toimub peensoole limaskesta pinnal ensüüm laktaasi toimel. LACTRASE närimistabletid sisaldavad ensüüm laktaasi, mis lõhustab piimasuhkru e. laktoosi lihtsateks suhkruteks glükoosiks ja galaktoosiks.LACTRASE® ei mõju piimaallergia häiretele. Piimaallergiat (ülitundlikkust piimavalgule) esineb üldiselt ainult väikelastel. Alla kooliealiste laste halvenenud piimataluvus tuleb alati selgitada arsti juures. Ka täiskasvanutel, kellel laktoosi kasutamise piiramine ja/või ensüüm laktaasi sisaldavate toodete kasutamine ei leevenda kõhuvaevusi, on põhjust täpsemateks uuringuteks nagu näiteks tsöliaakia välistamiseks.Näiteid toiduainete laktoosisisalduse kohta:

Piimasuhkur sisaldub ainult piimas. Koos piimaga satub piimasuhkur piimatoodetesse ja sellistesse toiduainetesse, mille valmistamiseks piima kasutatakse. Toiduainete valmistamisprotsess võib vähendada piimasuhkru sisaldust. Näiteks juustude valmistamise ajal piimasuhkur hävib. Toiduaineid võib töödelda nii, et laktoosi sisaldus väheneb (vt. alternatiivsed meetodid).Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised

Kasutamine:

1-2 närimistabletti enne laktoosi sisaldava toidu söömist. Vajaliku annuse suurus sõltub toidu laktoosi sisaldusest ja kogusest ning patsiendi laktoosi taluvusest. Alla kooliealistele lastele anda ainult arsti soovitusel.

LACTRASE kasutamine tuleb lõpetada umbes päev enne laktoositaluvustesti.Sisaldus päevase annuse kohta

Üks närimistablett sisaldab 5000 FCC laktaasiensüümi.

Lactrase®GO sisaldab standartiseeritud Aspergillus oryzae poolt toodetud ensüümi - laktaasi.Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)

Koostis:

Magusained ksülitol ja sorbitool, laktaas, paakumisvastane aine (taimsete rasvhappete magneesiumisool), lõhnaiane.Hoiatused

Tähelepanu!

Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana.

Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi.

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Hoida lastele kättesaamatus kohas!Säilitamistingimused

Säilitamine

Toatemperatuuril kõlblikkusaja lõpuni.Netokogus

25g (50 tabletti)Tootja, pakendaja, turustaja

Tootja esindaja:

Oy Verman Ab, SoomePäritoluriik

Soome

Наличие

    Загружаем данные, пожалуйста, подождите