Главная страница ORLIMAN PÕLVE ORTOOS 7104-A S5

Лекарства не подлежат возврату или обмену. Аптека принимает старые лекарства для утилизации.

ORLIMAN PÕLVE ORTOOS 7104-A S5

Вспомогательное средство

55,25 €

55,25 €/шт.

Лекарственная форма / упаковка
PÕLVETUGI

Внимание!

Вы имеете дело с лекарством. Перед применением внимательно прочтите информационный лист, находящийся в упаковке. При сохранении жалоб или появлении побочных эффектов посоветуйтесь с врачом или аптекарем.

Информация

Tootetutvustus, otstarve

Suurus 5Suurus/ Põlve ümbermõõt (põlve keskelt mõõdetult) cm: S1/32-34; S2/34-36; S3/36-38; S4/38-41; S5/41-44; S6/44-49Antud toode vastab Euroopa Meditsiiniseadme direktiividele 93/42/CEE(RD. 1591/2009). Riskianalüüsi (UNE EN ISO 14971) riskifaktorid on minimaliseeritud. Uuringud on läbi viidud kooskõlas Euroopa regulatsiooniga UNE-EN ISO 22523 (proteesid ja ortoosid).

TOOTE KIRJELDUS

Lahtine põlveortoos polütsentriliste liigenditega Open Knee Support with Polycentric Joints on valmistatud kolmekihilisest hingavast materjalist. Kolmekihiline osa koosneb elastsest mikrokiudsest tekstiilist, polüuretaanvahust ja frotee-kangast ning tagab higi kiiret hajutamist, ortoosi suuremat elastsust ja sobivust. Silikoonkattega äärised hoiavad ära ortoosi libisemist. Lahtine kederluu, polütsentrilised liigendid, reie ja sääre rihmad võimendavad kinnitussüsteemi.

NÄIDUSTUSED

Liigesevalu, osteoartriit, artriit, tendiniit, mõõdukas põlveliigese mediolateraalne ebastabiilsus, põlveliigese kaasasündinud või omandatud ebastabiilsus, postoperatiivne järelravi, rehabilitatsiooni periood.Kasutamisjuhised

Põlveortoosi sobitamiseks on oluline jälgida, et liigendid oleksid üksteisega paralleelsed ja mehaaniline telg vastaks täpselt anatoomilisele teljele.

NB! Toote kasutamist peab olema soovitanud arst, abivahendi spetsialist, füsioterapeut, tegevusterapeut. Toote õige suuruse valik suurendab raviefektiivsust ja pikendab toote kasutusiga. Jälgige pakendil olevat joonist suuruse mõõtmiseks.Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Ortoos on valmistatud tuleohtlikust materjalist. Ära hoia ortoosi lahtise leegi läheduses või kohas, kus ortoos võib kergesti süttida. Toode on valmistatud hüpoallergeensest materjalist. Allergilise reaktsiooni ilmnemisel eemaldage toode ja pöörduge arsti poole. Kui toodet kantakse pikemaajaliselt ja tekib oht nahaärritusele seoses higistamisega, soovitame kasutada õhukest puuvillasukka. Ortoos on vastunäidustatud lahtiste haavade korral ja tursete esinemisel.

NB! Ortoos on mõeldud kasutamiseks meditsiinilise näidustuse olemasolul. Juhul, kui toote kasutamise vajadus jääb ära, hoidke ortoos pakendis, takjakinnitused suletuna. Toote äraviskamisel järgige jäätmete sorteerimisreegleid.Seadme ja pakendi sisu

Ortoos, originaal kasutusjuhend, eesti keelne kasutusjuhendTootja või tootja volitatud esindaja

OÜ Rehabilitatsiooniabi

Tulika 19

Tallinn 10613

www.abivahendid.ee

info@abivahendid.eePäritoluriik

Hispaania

Наличие

    Загружаем данные, пожалуйста, подождите