ORLIMAN PÕLVETUGI SP110

33,00 €

33,00 €/шт.


Лекарственная форма / упаковка
PÕLVETUGI

Tootetutvustus, otstarve
Antud toode vastab Euroopa Meditsiiniseadme direktiividele 93/42/CEE(RD. 1591/2009). Riskianalüüsi (UNE EN ISO 14971) riskifaktorid on minimaliseeritud. Uuringud on läbi viidud kooskõlas Euroopa regulatsiooniga UNE-EN ISO 22523 (proteesid ja ortoosid).
TOOTE KIRJELDUS
Kederluukõõluse bandaaž Patellar Knee Band on valmistatud veluurist ja vahust ning varustatud eemaldatava silikoonkeraga.
NÄIDUSTUSED
Patella tendinitis, Osgood-Schlatteri tõbi.

Kasutamisjuhised
Bandaaži sobitamiseks: 1. pehmendava aluse paigutus: logo peab olema eespool, alus asetuma V-kujuliselt, otsad suunatud ülespoole;
2. vabastage täielikult reguleerimisrihmad; 3. pange bandaaž jalga, asetades silikoonkera põlvekedra alla; põlv kergelt painutatuna, tõmmake rihm põlve tagant läbi ja kinnitage, saavutades vajaliku kompressiooni; 4. veenduge, et bandaaž on paigutatud sirgelt ja ei tekita kõndimisel ebamugavustunnet.
NB! Toote kasutamist peab olema soovitanud arst, abivahendi spetsialist, füsioterapeut, tegevusterapeut. Toote õige suuruse valik suurendab raviefektiivsust ja pikendab toote kasutusiga. Jälgige pakendil olevat joonist suuruse mõõtmiseks.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ortoos on valmistatud tuleohtlikust materjalist. Ära hoia ortoosi lahtise leegi läheduses või kohas, kus ortoos võib kergesti süttida. Toode on valmistatud hüpoallergeensest materjalist. Allergilise reaktsiooni ilmnemisel eemaldage toode ja pöörduge arsti poole. Kui toodet kantakse pikemaajaliselt ja tekib oht nahaärritusele seoses higistamisega, soovitame kasutada õhukest puuvillasukka. Ortoos on vastunäidustatud lahtiste haavade korral ja tursete esinemisel.
NB! Ortoos on mõeldud kasutamiseks meditsiinilise näidustuse olemasolul. Juhul, kui toote kasutamise vajadus jääb ära, hoidke ortoos pakendis, takjakinnitused suletuna. Toote äraviskamisel järgige jäätmete sorteerimisreegleid.

Seadme ja pakendi sisu
Ortoos, originaal kasutusjuhend, eesti keelne kasutusjuhend

Tootja või tootja volitatud esindaja
OÜ Rehabilitatsiooniabi
Tulika 19
Tallinn 10613
www.abivahendid.ee
info@abivahendid.ee

Päritoluriik
Hispaania