PRETTY SMOOTH KONJAC PUHASTUSKÄSN AALOE VERA N1

12,40 €

12,40 €/шт.


Лекарственная форма / упаковка
MEIGIKÄSN
Количество в упаковке
N1

Tootetutvustus, otstarve
Ei sisalda kemikaale, värvaineid ega muid nahaärritajaid. Käsn on rikastatud aaloe ekstraktiga, mis aitab nahka rahustada ja niisutada. Puhastab nahka sügavuti, aitab eemaldada komedoone ning koorib õrnalt nahka, tuues esile selle loomuliku sära.

Kasutamisjuhised
Leotage käsna mõned minutid vees ja pigistage enne kasutamist korralikult, et liigne vesi eemaldada. Masseerige käsnaga nägu ja keha, pesuvahendiga või ilma. Pärast kasutamist loputage käsn hoolikalt ning pigistage kuivaks. Riputage hästiventileeritud ja jahedasse kohta kuivama.

Koostisosade loetelu
Amorphophallus Konjac Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Parima tulemuse saamiseks on soovitatav käsn asendada uuega iga 4-6 nädala järel. Kui käsn hakkab murenema, tuleks see uuega asendada. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Mitte kasutada ärritunud või kahjustunud nahal, haavadel ega kriimudel. Enne kasutamist on soovitatav teha taluvustest. Kui 24 tunni möödudes ärritusnähte ei teki, võib jätkata toote kasutamist. Kui teil tekib allergiline reaktsioon, lõpetage koheselt toote kasutamine ja pöörduge arsti poole. Toote sattumisel silma loputada koheselt rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitage pakendiinfo.

Säilitamisjuhised
Säilitada kuivas ja jahedas kohas. Vältida otsest kokkupuudet päikesevalgusega. Säilitage pakendiinfo.

Netokogus
1 käsn

Tootja
Quest Personal Care Global Ltd, BL9 9NB, UK.

Päritoluriik
Hiina