PRONTOSAN HAAVALOPUTUSLAHUS 40ML N24

57,66 €

2,40 €/шт.


Состав
vesi, undecylenamidopropyl-betaine, polyhexanide
Дозировка лекарственного средства
40 ML
Лекарственная форма / упаковка
HAAVALOPUTUSVAHEND
Количество в упаковке
N24

Tootetutvustus, otstarve
Haavapuhastuslahus ägedate ja krooniliste nahahaavade, I-II astme põletuste puhastamiseks, loputamiseks ja niisutamiseks.

Puhastamiseks ja loputamiseks ning niisutamiseks ja dekontaminatsiooniks järgnevatel juhtudel: a) akuutsed haavad; traumaatilised haavad (nahalatseratsioonid, hammustused, lõikehaavad, lömastused), operatsioonihaavad, b) kroonilised haavad: lamatised, venoossed haavandid, diabeetilised haavandid, c) termilised ja keemilised haavad: I-II astme põletused, söövitused, d) kiiritusjärgsed haavad, e) fistulid ja abstsessid, f) uroloogiliste kateetrite, PEG-/PEJ-sondide ja stoomide sisenemisavad, g) stoomi ümbruse nahapinna puhastamine.
Operatsiooniaegseks haavade puhastamiseks ja loputamiseks. Instillatsiooniks haavade vaakumravi korral. Haavasidemete ja muude haavasidumisvahendite, näiteks kompresside, marli, haavapatjade, käsnade, hüdrofiibersidemete, alginaatsidemete, hüdrokolloidsidemete jmt. niisutamiseks ja haavasidumisvahendite vahetamise ajal, hõlbustamaks kinnikleepunud haavasidemete või muude haavasidum…
Читать далее