TECNOFER LAHUSTUVAD TABLETID N30

Пищевая добавка

19,67 €

0,66 €/шт.


Состав
Raudkelaat
Лекарственная форма / упаковка
LAHUSTUVTBL
Количество в упаковке
N30

Tootetutvustus
Toidulisand magusainetega.

Rauda sisaldav toidulisand raud(II)diglütsinaadiga. Kõrgtehnoloogiline lahendus, mis tagab maksimaalse biosaadavuse ja suurendab seedeelundkonna taluvust.

TECNOFER on toidulisand raud(II)diglütsinaadi baasil. Selle näol on tegemist rahvusvahelisel tasandil patenditud ühendiga, mis esindab olulist tehnoloogilist uuendust rauapreparaatide valdkonnas.
Rauapuudus on maailmas enim levinud mineraalaine puudujääk, mida esineb igas vanuses ja mis ei olene soost ega sotsiaalsest ning majanduslikust taustast. Selline puudujääk ilmneb siis, kui keha ei saa piisavalt rauda sisaldavaid toitaineid. Hästi on teada, et raua manustamine soola kujul suu kaudu toob endaga tihti kaasa seedetrakti häireid, mis tulenevad vaba raua ärritavast mõjust seedetrakti limaskestale. Raud(II)diglütsinaadis on rauaioon kindlalt seotud kahe glütsiinimolekuliga, mis lubab rauaioonil läbida seedetrakti limaskesta ärritamata. Sel põhjusel ei kaasne TECNOFERi kasutamisel tüütuid seedetrakti häireid, nagu iiveldus, oksendamine, valu ül…
Читать далее