Главная страница TERRAPOINT B-KOMPLEKS LETSITIIN CAPS N30

  • -20%

TERRAPOINT B-KOMPLEKS LETSITIIN CAPS N30

Пищевая добавка

Special price 8,65 €

Normal price 10,76 €

Состав
Letsitiin, küüslauk, Mg, vitamiinid B1, B2, B3, B6, B12 jt.
Лекарственная форма / упаковка
CAPS
Количество в упаковке
N30

Информация

Tootetutvustus

B-Kompleks Letsitiin kapslidToidulisand letsitiini, vitamiinide ja magneesiumiga.

30 kapslitB-Kompleks Letsitiin - väsimuse vitamiin!

Aju tööks on eriti vajalikud B-grupi vitamiinid, mis aitavad muuta süsivesikud vaimsele tööle vajaminevaks glükoosiks. Lisaks on ajule vajalik toitainena letsitiin, mida nimetatakse ka "targaks rasvaks". B-Kompleks Letsitiin kapslid sisaldavad B-grupi vitamiine, looduslikku letsitiini ja magneesiumi. Tänu nendele komponentidele paraneb mälu, keskendumisvõime ja emotsionaalne tasakaal.Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised

Kasutamine: 1 kapsel päevas suu kaudu koos vedelikuga.Sisaldus päevase annuse kohta

1 kapsel (päevane annus) sisaldab: 100 mg sojaletsitiini, 53 mg magneesiumi, 15 mg NE vitamiini B3 (NRV* 93,7%), 1,6 mg vitamiini B6 (NRV* 114,3%*), 1,5 mg vitamiini B2 (NRV* 107,1%*), 1,1 mg vitamiini B1 (NRV* 100%*), 100 µg foolhapet (NRV* 50%*), 1,5 µg vitamiini B12 (NRV* 60%*).

* NRV - päevane võrdluskogus täiskasvanulKoostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)

Koostisosad: magneesiumkarbonaat, SOJALETSITIIN*, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kate), mahuaine mikrokristalne tselluoos, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad, nikotiinamiid, paakumisvastane aine magneesiumtrisilikaat, püridoksiinvesinikkloriid, riboflaviin, tsüanokobalamiin (kandeaine maltodekstriin, tsüanokobalamiin), tiamiinvesinikkloriid, pteroüülmonoglutamiinhape.

* GMO vabaHoiatused

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust! Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Hoida lastele kättesaamatus kohas.Säilitamistingimused

Säilitada toatemperatuuril, kaitseks valguse eest originaalpakendis.Netokogus

16,1 gTootja, pakendaja, turustaja

Tootja: TerraPoint HandelsgmbH, Franz-Sauer-Str. 46-50, 5020 Salzburg, Austria

Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 TartuPäritoluriik

Austria

Наличие

    Загружаем данные, пожалуйста, подождите