GUM AFTACLEAR SUUÕÕNE HAAVANDITE GEEL 10ML

10,65 €

1065,00 €/l


Лекарственная форма / упаковка
GEEL
Количество в упаковке
12ML

Tootetutvustus, otstarve
SUUHAAVANDID ja SUULÕHED

Tõhus leevendus esimesest kasutuskorrast

Suuhaavandid on üks ebameeldivamaid suuõõnekahjustusi, mis põhjustab suurt ebamugavust. Tihti mõjutab see inimese võimet normaalselt keskenduda, süüa, juua või rääkida. Seega põhjustavad suuhaavandid suurt ärritust ja stressi, segades meie argipäevaelu ja mõjutades heaolu. Suuhaavandite esinemisel närvid paljastuvad, olles seeläbi paljastatud välistele stiimulitele (nt söök, jook, keel, õhk, sülg), põhjustades palju valu ja aeglustades suuhaavandite paranemist. Parim lahendus sellisele valule on haige piirkond isoleerida ja kaitsta seda väliste stiimulite eest.

Meie eriliste looduslikku päritolu koostisosade abil isoleeritakse haige piirkond täielikult, seda kaitstakse väliste mõjude eest ning valu leeveneb kiirelt.
Tänu kilet moodustavale barjäärile kiireneb loomulik paranemine, ebamugavus väheneb ning suuhaavandid tervenevad loomulikul ja ohutul viisil.
Alkoholivaba, mitteärritav, ei kipita, ei põleta, tuimenda ega kuivata suud.
Tootesari koosneb kolmest tootest: geel, suuloputusvedelik ja pihusti.

Kasutamisjuhised
Sobib ideaalselt suuhaavandite, ortodontiliste marrastuste, hambaproteesidest tingitud ärrituste, väiksemate põletuste ja muude väikeste suukahjustuste akuutseks raviks.
Kasutada 2 kuni 3 korda päevas pärast söömist või vajaduse korral rohkem ühe nädala jooksul või kuni sümptomid kaovad.

Koostisosade loetelu
Sorbitoolilahus, propaandiool (Zemea), vesi, propüleenglükool, polükarbofiil (Noveon AA-1 USP), Mucosave FG (maltodekstriin, viigikaktuse ekstrakt, hariliku õlipuu ekstrakt), naatriumhüdroksiid, tauriin, PVP (Luviskol K90), Geogard Ultra (glükonolaktoon, naatriumbensoaat, kaltsiumglükonaat), ksülitool, naatriumhüaluronaat, SymRelief (Bisabalol, hariliku ingveri juureekstrakt), sukraloos, lõhnaaine, Paraguai suhkrulehe ekstrakt.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada, kui pakend on avatud või kahjustatud. Säilivusaeg kehtib vaid avamata ja ettenähtud moel hoiustatud toote puhul. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Säilitamistingimused
Säilitamistingimused: +5 °C kuni +30 °C.

Seadme ja pakendi sisu
Tuub.

Netokogus: 10 ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ, Lodjapuu 10-1, 75326 Karla, Harjumaa Eesti Tel: 7 367 268 ; E-mail: info@bbp.ee; www.suuhugieen.ee

Päritoluriik
Itaalia